Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Na internetu denně přibívá několik stovek Cod2 videí. Určitě by byla chyba nemít taky své vlastní. Ale jak to udělat? Více už poví tento návod.

Nejosvědčenější metoda nahrávání je nejdříve si udělat demo, což umožňuje přímo hra Call of duty 2. Ale proč nenahrávat rovnou? Odpověď je jednoduchá, protože pokud nemáte dostatečně silný počítač, aby stíhal zároveň obojí, tak si vůbec nezahrajete. A přece jen když převedete demo z Cod2, na avi formát, vznikne vám strašně velký soubor (například při 4 Mb demu vznikne 6 Gb soubor!).A teď přímo k postupu... Spusťte hru a připojte se na nějaký server. Až budete ve hře zmáčknete středník (;), který se nachází pod esc. Objeví se konzole (Pokud ne, tak musíte v menu povolit konzoli, což se dělá tak, že v nastavení hry nastavíte enable console: yes). Do této konzole napište /record nazevSouboru a zmáčkněte Enter(samozřejmě jako název můžete napsat cokoli, hlavně ať je dodržen příkaz /record).

A hle? Co se stalo? V levo dole se oblevilo RECORDING nazev souboru a také, jakou má ten určitý soubor velikost.

ObrazekA velikost postupně přibývá

Obrazek

Obrazek

Az si budete myslet, že již máte všechno důležité nahrané,příkaz stoprecord tak musíte zadat příkaz /stoprecord (+ zmáčknout Enter), čímž ukončíte nahrávání daného souboru (pozn.: Jinak se soubor neuloží!). Ukončete hru.

Teď si musíte sehnat nějaký program, kterým určité scény nahrajete. Hráči nejpoužívanější je prográmek Fraps (www.fraps.com) Po stáhnutí a nainstalování, Fraps spusťte. V záložce video si nastavte potřebné údaje (zvuk, klávesová zkratka, velikost videa...) a zase zapněte hru.

příkaz demoVe hře se nemusíte připojovat

ObrazekVe hře se nemusíte připojovat na žádný server, stačí do konzole napsat /demo nazevSouboru a Entrujte. Teď se vám promítá demo, které jste před chvílí nahráli. Zmáčkněte klávesu, pod kterou jste si nahrávání ve Frapsu nastavili a nahrávejte a nahrávejte.

Výsledné video můžete zpracovat v nějakém prográmku. Já používám MS Movie Maker, který se nachází v každém Windows (na Pinacle mi nestačí komp :-[ ).

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OTAZKA

(Srna, 24. 3. 2007 18:48)

mate nahrany taky naky videa???

kosbat

(kosbat, 10. 1. 2007 12:24)

musis na to mit program woe

POMOC!!!!!!!!!!!!!!!

(POMOC !!!!!!!!!!!!!!, 3. 1. 2007 21:23)

jak to mam dat do formatu .avi ???

nene

(Compe, 17. 11. 2006 20:16)

ty vole vždyt 5 sekund má 140mb